Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Alabastrová pleť jako vaše nové JA: Domácí fitness rutina pro hezčí a zářivější pleť

ZÁBAVA
02.10.2021
sdílej
Když potřebujete eliminovat vrásky, kruhy pod očima a toužíte po hezčí a zářivější pleti, věnujte jí speciální pozornost. Ano i cvičení pokožce prospívá. Stejně jako na těle, tak i na obličeji.

Alabastrová pleť jako vaše nové
Alabastrová pleť jako vaše nové „JA“
ZDROJ PROFIMEDIA
Přestože používáte kvalitní odličovače, krémy, séra, staráte se o svou pokožku, přesto nevidíte úplně kýžený výsledek – nezoufejte, nemusíte hned sáhnout po ničem invazivnější. Stačí si osvojit jednoduchou domácí fitness rutinu, která vám zajistí pevnější kontury obličeje, krku, eliminuje vrásky a poradí si is nepříjemnými kruhy pod očima. Tak co, jdete to zkusit spolu s námi?

Tyto cviky vám zaberou deset minut denně a pokud se jim budete opravdu věnovat Pravidelně, výsledky se velmi rychle dostaví

Žirafa pro pevnější krk

Posaďte se, narovnejte záda, ramena směřují dolů. Otevřete ústa a čelist jemně vytlačte vpřed. Zkuste napnout krk na maximum a hlavu držte v jemném záklonu. Vydržte alespoň 10 sekund a opakujte třikrát.

Inspirujte se: Najikonickejšie tenisky, které se vám sejdou v šatníku: Nosily se před lety a dnes jsou ještě o něco stylovější

Celkově musíte cítit tlak v krčních a ramenních svalech. Tehdy máte jistotu, že to děláte správně. Aktivujete regeneraci pokožky a zároveň uvolníte jemně lymfatický systém. Pomáhá to i eliminovat efekt dvojité brady.

Býk pro čelo bez vrásek

Pokud vás trápí vrásky v oblasti čela, ukazováčky přiložte horizontálně do této části a zafixujte. Snažte se čelo zvednout proti tlaku prstů. Ideální jsou tři opakování po 15 sekund.

Polibek pro plnější rty

Ano, snažte se rty dostat do pozice jako při klasickém polibku. Jednoduše je našpulte. Podržte 7 sekund, nahlas cmuknite a uvolněte. Opakujte čtyřikrát.

Přečtěte si: Dasha navrhuje lodě pro milionářů. Luxus dnes vypadá už úplně jinak, než kdysi

„I“ pro zúžení obličeje

Řekněte nahlas písmeno I tak, že se opravdu doširoka usměješ. Rty zcela roztáhnete, ústa nechte po celou dobu otevřené. Napněte oblast líc a představte si, že chcete koutky natáhnout až směrem k uším. Stačí 10 opakování, pokud vydržíte 8 sekund.

Po cvičení si udělejte masáž obličeje ledovou kostkou a uvidíte, že budete velmi mile překvapeny, už po prvním tvářovém „tréninku“.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články