Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Nenech si ujít tuto podzimní novinku: Hraj si ve své kůži!

Ať si říká kdo chce, co chce – kůže je kůže. Příroda Přetavená do těch nejstylovějších forem má své stabilní místo ve vaší oblíbené prodejně obuvi CCC. Horkou podzimní novinku si nesmíte nechat ujít!

Ať si říká kdo chce, co chce – kůže je kůže.
4 FOTOGRAFIE
Ať si říká kdo chce, co chce – kůže je kůže.
ZDROJ CCC
Novinky jsou výzvou pro všechny fashionistky. Novinkou mezi produktovými řadami v prodejnách, na e – shopu a v aplikaci CCC je značka Baďura.

Je si vědoma toho, že bude zkoumána pedantní okem, posuzována v z hlediska komfortu, stylu, střihů, barev, kompatibility se šatnou – a značka Badura se na celý tento proces její objevování a obľubovania si kousků z nejnovější kolekce bez vrásek těší.

Propracované, měkké a voňavé kožené kousky jsou hravé, pohodlné a neuvěřitelně šmrncovní. V nejnovější kolekci pro sezónu podzim – zima 2021 najdete vysoké holínky, které budou skvělou volbou pro ty z vás, které se šortek s vysokým pasem nehodlají v kombinaci s punčochami vzdát ani v chladnějších měsících.

Ať si říká kdo chce, co chce – kůže je kůže.
Ať si říká kdo chce, co chce – kůže je kůže.
ZDROJ CCC
Boty s co nejmasivnější podrážkou a dlouhé „baloňáky“ ovládnou ulice a připomenou časy let 90 ‚, v nichž byly takzvané „traktůrku“ povinnou výbavou každé dívky. V naturálních barvách, vychytané béžové či tělové budou absolutně originálním solitérem a v rockové černé poukáží na divokou stránku vaší nebojácné osobnosti.

Nenech si ujít tuto podzimní novinku.
Nenech si ujít tuto podzimní novinku.
ZDROJ CCC
On na stopě trendů
Stylové pánské boty? Baďura. Spolehněte se na to, že když sáhnete po kterémkoli pánském modelu z nové podzimně – zimní kolekce, vysloužíte si titul muže, který má vkus. Sebevědomí, soběstační a v trendech orientovat páni přesně vědí, jak mají vypadat stylové pánské boty. Odteď už budou vědět i to, že v prodejnách obuvi CCC se v kolekci Badura nemohou při výběru splést.

Nenech si ujít tuto podzimní novinku.
Nenech si ujít tuto podzimní novinku.
ZDROJ CCC
Masivní pánské kotníkové boty na stejně masivních podrážkách ale i klasičtější modely se špetkou hravosti a bez patiny „dědovské“ bot potěší oko všech pánů, které mají přehled o tom, co se v této sezóně nosí. A konec konců, potěší i nás, ženy – jelikož rady vidíme muže, kteří se umí odprezentovat stylovou obuví.

Pánové si potrpí na komfort a na obouvání ve stylu „skočím a jdu“ – a přesně to jim nejnovější modely z kolekce Badura dopřávají plnými doušky.

Když hledáte boty, ve kterých překračuje celou sezónu v teple, suchu a nenormální stylově, vězte, že v CCC je „new kid“ a je to propracovaná, přesto hravá a trendová kolekce pánských a dámských kožených bot Baďura. Zkoušejte v kamenných prodejnách, objednávejte online nebo instalujte aplikaci CCC a užívejte si možnost vrátit obuv ve lhůtě 30 dnů.

Přijďte se pokochat, očichat, vyzkoušet. Podzim je definitivně tady – a je absolutní radost koupit si na toto období nové boty.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články