Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

K2 neslouží pouze ke zpevnění kostry

Pokud máte pocit, že se vám horní či dolní končetiny neprokrvují tolik, kolik by měly, možná je máte z části ucpané. V takových případech je samozřejmě vhodné navštívit doktora, nicméně léčbu můžete navíc podpořit i vitaminem k2.

Ten není tak všeobecně známý jako vitamíny c nebo d, avšak pro člověka je i přesto hodně důležitý.

Provzdušňuje cévy

Vzhledem ke špatnému životnímu stylu mají už i mladší ročníky problémy s plynulým průchodem krve skrze cévy. Živíme se totiž převážně různými nezdravými polotovary, které k tomu velkou měrou přispívají.

Hodně se nám v cévách usazuje mimo jiné i vápník, který ve větším množství může dělat poměrně velkou neplechu. Proto je dobré pravidelně konzumovat vitamin k2, jenž dokáže vápník spolehlivě rozpouštět a tím zároveň alespoň částečně odstraňovat nechtěné barikády v krevním řečišti. To udržuje cévy zdravé.

Nicméně k2mk7 vitamin dopomáhá rozpouštěním vápníku k jeho lepšímu využití. To se krom jiného odráží i na kvalitě kostí, jelikož lidská kostra je z naprosté většiny tvořena právě vápníkem.

Velmi dobře však funguje i s vitamínem d3. Vitamín d3 a k2 jsou velmi dobrými parťáky, jejichž souhra může třeba za vylepšení imunity, případně přispívá k lepší funkci svalové soustavy.

Jak ho získat?

A nyní otázka za milion. Víte, jak můžete do svého těla vitamín k2 dostat? Lze ho najít v hovězím mase nebo v mléčných výrobcích. Obsahuje ho i kvašená zelenina, třeba domácí nakládané zelí. Problém je, že takto ho do sebe opravdu moc nedostanete. Museli byste se totiž živit pouze výše zmíněnými potravinami.

Daleko efektivnější cestou je koupit si speciální kapky, v nichž se nachází opravdu vysoká koncentrace k2. Díky tomu nemusíte kapkami příliš plýtvat, jelikož vám bude stačit si jich dát denně pouze deset. I s tak malým množstvím byste měli pokrýt veškerou vaši potřebu.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články