Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Moderní technologie přináší vysvobození a mládí v každém věku

Připadá vám to jako bláznovství? Skutečně je až neuvěřitelné, co se v současné době dá změnit. Nejedná se o bolestivé zákroky nebo snad metody, které by uškodily zdraví. Naopak specialisté čerpají z přírodních zdrojů a tělo s nimi velice dobře spolupracuje, čímž se dostavují viditelné výsledky.

Výsledný efekt je vidět na první pohled

S nedokonalým obličejem se možná někdo potýká již od mládí. Nicméně není třeba se trápit, když je na dosah efektivní pomoc, kterou nabízí odborní specialisté. BeautyShape Clinic je to pravé místo, kam se můžete vždycky obrátit. Jedná se kliniku estetické medicíny v Praze, kde se setkáte se zkušenými lékaři, čeká vám mimo jiné perfektní, klidné a přátelské prostředí. Díky špičkovému vybavení a moderní technologii vám budou poskytnuty profesionální estetické služby a to sestavené přesně na míru podle potřeb klientů.

Co vše zde nabízí za kvalitní služby?

  • Vyhlazení mimických vrásek – v tomto případě pomůže k vypnutí obličeje estetická dermatologie. Kůži se navrátí její pružnost a přirozeně se tak vyplní vrásky. Samozřejmě v některých případech je lepší provést Botox, zvláště pokud se bude jednat o hluboké vrásky na čele, ale zvládnou se tak vyhladit rovněž vrásky i pod očima. Odstranit se dají dokonce stařecké skvrny a to díky chemickému peelingu.
  • Omlazení pleti a lifting obličeje. Velmi skvělé výsledky očekávejte v podobě niťového liftingu, což je metoda, která se postará o tvorbu nových buněk a kolagenu. Samozřejmě to není jediná metoda, jak omladit obličej, existuje celá řadů různých postupů.
  • Oční okolí a operace víček. Vše se dá vylepšit za pomoci plastiky očních víček, cena je rozdílná, jelikož je třeba se zaměřit na hlavní problematiku. Ta může spočívat v tom, že se bude jednat pouze o úpravu části spodních nebo horních očních víček. Častokrát je nutné provést obě dvě verze.
  • Zvětšení rtů a modelace obličeje se provádí za pomoci kyseliny hyaluronové, která rozhodně pro tělo není neznámou složkou a pomůže vytvarovat rty a vyhladit i vrásky na obličeji.
  • Péče o tělo, tvarování postavy nebo odstranění celulitidy a mnohé další.
  • Vlasy potřebují rovněž speciální úpravu a podporu, ani v tomto případě nebudou strádat.
  • Permanentní make-up je velmi zajímavou metodou, ale rovněž velmi žádanou.
  • Estetické zákroky pro muže. Muži potřebují trochu jinou péči a zde jí budou mít dostatek.
  • Dárkové poukazy na služby jsou velmi vhodným dárkem a dají se uplatnit na jakoukoliv službu, která se zde nabízí.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články