Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Toužíte po miminku a zároveň by vás potěšil spíše prvorozený syn?

RODINNÉ VZTAHY
14.01.2020
sdílej
Všichni víme, že mít zdravé dítě je dar. A po tom touží každá máma. Ale když je tento atribut splněn, začínáme mít i jiné požadavky. Například ohledně pohlaví. Pokud chcete prvorozeného syna, stačí pokud se budete držet těchto zásad.

Toužíte po miminku a zároveň by vás potěšil spíše prvorozený syn
Toužíte po miminku a zároveň by vás potěšil spíše prvorozený syn
ZDROJ PROFIMEDIA
No není to jen dnešní doba, která se zabývá otázkou, jak ovlivnit pohlaví dítěte. Mnohé země řešili, především z kulturních a náboženských důvodů, tento problém už po staletí.

Mít zdravé dítě je však v dnešní době dar a požehnáním. To víme všechny. No pokud jsou tyto aspekty splněny, většinou chceme ještě více. A mnohé z nás touží, aby byl prvorozený syn. Nebudeme si lhát. Většinu mužů to velmi potěší. Ačkoli už nežijeme v 18. ŠTORC, každý chlap chce pokračovatele rodu. Bez výjimky. Pokud se tedy řadíte do této kategorie, podívejte se jak můžete přírodě tak trochu dopomoci.

Mohlo by vás zajímat: Jaký jste metabolický typ? Následující vzorec odhalí, jak se stravovat, abyste zbytečně nepřibíraly

Podívejte se na svůj jídelníček
Pokud toužíte po chlapci, měli byste jíst potraviny obsahující draslík jako například kvalitní maso, či banány. Je totiž prokázáno, že zemích, kde převládá trend nízkokalorické bezmasé stravy se počet narozených chlapců již dlouhodobě snižuje. Naopak v těch, kde ženy mají vysoký přísun energie a právě jídel bohatých na draslík a kalorickejších potravin, se rodí více dětí mužského pohlaví.

Zavítejte do fitka
Pokud vám pohyb není cizí a milujete cvičení, věřte, že se vám narodí dříve chlapec. Souvisí to s uvolňováním a produkcí hormonů. V té době totiž ženské tělo eviduje nárůst mužských hormonů, proto je velká šance, že se vám narodí právě chlapeček.

Čtěte také: Trápí vás zpomalený metabolismus? Díky tomuto doporučení se zbavíte nepříjemných tukových Falda na těle

Sexuální matematika
Věděli jste, že spermie Y jsou mnohem rychlejší než spermie X, z nichž by bylo holčička? Rozměrově jsou také menší, obratnější, svižnější, ovšem nevýhodou je, že žijí kratší. Pokud tedy toužíte po mužském potomkovi, tyto informace můžete využít ve svůj prospěch tak, že budete mít pohlavní styk přesně v den své ovulace.

Shettlesová dieta
Shettlesová dieta pochází z USA. Zakládá se na dvou poznatcích:

Spermie s chromozomem X jsou sice pomalejší než spermie s chromozomem Y, ale dokážou v těle ženy přežít 3 – 5 dní. Spermie s chromozomem Y přežijí jen kolem 1 – 2 dnů.
Druhá hypotéza se zakládá na chemické reakci, která nastává při samotném oplodnění. Spočívá v měření PH. Hodnoty do 7 považujeme za kyselé, hodnoty od 7 za zásadité.
Doktor Landrum B. Shettles již v 60. letech minulého století zpozoroval, že spermie, které obsahují chromozom Y, mají horší šance na přežití v kyselém prostředí jako spermie s chromozomem X. Pokud tedy toužíme po dívce, mělo by být PH v těle v době počasí kyselé, zatímco při snaze o chlapce zásadité. Je třeba si uvědomit, že jde o dietu, kterou musí žena dodržovat před početím. Jakmile už přijde k oplodnění, je pohlaví miminka dané.

Držte se tedy těchto pravidel:
Pokud si přejete chlapce, čas oplodnění posuňte na den ovulace
Dbejte na zásaditost organismu těsně před početím
Počet spermií se každou ejakulace zmenšuje, což platí zejména pro spermie s chromozomem Y
Kofein má způsobit zrychlení pohyblivosti spermií s chromozomem Y

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články