Neděle, 2 dubna, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Autoplachta, která správně obepne váš vůz

Autoplachta je nejen užitečným pomocníkem, ale také ochranou pro karoserii vašeho automobilu. Možná o ni přemýšlíte již delší dobu, ale říkáte si, zda má vůbec význam do ní investovat? Popravdě řečeno, pokud parkujete auto venku nebo vůz máte v garáži a jezdíte s ním občas, plachta vám pomůže vyřešit mnoho negativních aspektů. V čem nám může pomoci a jak takovou plachtu na vůz vybrat, aby přesně obepnula vůz a vyhovovala nám? Je to jednoduché, poradíme vám. 

Kdy by se vám plachta mohla hodit?

Zřejmě vás napadne jako první, že vám auto ochrání před deštěm, mrazem nebo prachem. S tím rozhodně souhlasíme, ale její výhody jsou daleko širší. Díky autoplachtě můžete zabránit kroupám, aby poškodily karoserii vozu. Ochráníte auto také před prachem, mízou, pylem, trusem od ptactva, ale například také před odletujícími kamínky od projíždějících aut, od chodců, kteří lak na autě odírají svými batohy či kalhotami. V zimě vám plachta ušetří čas se škrábáním námrazy z oken a s odmetáním sněhu.

Vyberte tu správnou

Krycí plachtu na vůz vybírejte dle toho, co od ní očekáváte a kde auto budete parkovat. Pokud parkujete denně před domem, povrch auta hlavně v mrazivých dnech bezpochyby trpí. Plachta zabrání nánosu námrazy na všech oknech, proto je potřeba vybrat silnější nylonovou plachtu, která je zároveň i nepromokavá. 

Autoplachta ochrání také váš vůz v garáži, se kterým pravidelně nevyjíždíte. Tímto způsobem lidé chrání například své veterány nebo klidně i obyčejná auta, na která nechtějí, aby se prášilo. Na tento způsob použití vám vystačí tenká nylonová plachta, která ale musí dokonale obepnout vůz. 

Lze zvolit plachtu i ven a ochránit tak auto před krupobitím. Koupit ale musíte plachtu s všitou membránou. A jak ji vybrat? Vyberte ji přesně podle modelu vašeho vozu. 

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články