Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Dítě vše změnilo: Martin poznal odvrácenou tvář své manželky až po narození dcerky


Martin si myslel, že našel ženu svého života. S Petrou se těšili z dokonalého vztahu až do momentu, dokud se stali rodiči. Co se stalo?

Manžel poznal odvrácenou tvář své manželky až po narození dcerky
Manžel poznal odvrácenou tvář své manželky až po narození dcerky
ZDROJ PROFIMEDIA
Martin a Petra prožívali od samého počátku vztah, který se nedal popsat jinak než dokonalý. Vše šlo „jako po másle“ a dvojice se posouvala ve vztahu stále dál. Martin vyrůstal v neúplné rodině, což bylo důvodem, proč bylo jeho největším snem založit si vlastní rodinu. „Vyrůstal jsem jen s mámou a přesto, že jsme si vždy byli velmi blízcí, cítil jsem, že nám někdo doma chybí. Řekl jsem si tedy, že pokud se jednou stanu otcem já, moje dítě bude pro mě prioritou. Netušil jsem však, že na to doplatí můj vztah a budu v pozici: buď-nebo, „vzpomíná na náročné období Martin.

Nepřehlédněte: Manžel mé sestry zničil vztahy v rodině: Když řekl toto, skončila jsem s ním i já

Nevěděl, koho si bere
Petra krátce po svatbě otěhotněla. Zatímco to pro Martina byla radostná zpráva a posun do další fáze společného života, Petra se nezdála být správou tak nadšená. A ani nebyla! Martin až s odstupem času zjistil, co se za její chováním skrývalo. A ne! Nebyly to těhotenské hormony jako předpokládal. Po období těhotenství přišel porod, první měsíc, druhý měsíc, půl rok a Petra stále neprožívala mateřství tak, jak je to u žen zvykem. „Manželka o naši dcerku Barborku nejevila téměř žádný zájem. Když jsem byl v práci, starala se o dceru moje máma, po práci zase já. Několikrát jsem se pokoušel s ní o tom mluvit, ale zbytečně. Ve snaze situaci řešit jsem se obrátil na její nejbližší kamarádku. To, co jsem se dozvěděl mě však nepříjemně překvapilo. “ Martin se od kamarádky totiž dozvěděl, co stojí za její chováním. „Petra mě prý miluje, ale nemiluje naši dcerku. Nemá prý mateřský pud. Nikdy děti nechtěla, ale prý kvůli mně a kvůli tomu, abych ji neopustil na to přistoupila. Nevěděl jsem se s touto situací smířit. Petra naší dceři nevěděla dát to, co by jako matka měla a je jsem nechtěl, aby dcera trpěla její nazáujmom. „

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články