Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Nestíháte jarní úklid svého interiéru nebo umýt okna? Pomůže vám úklidová firma Praha

Možná víte, že velkým, ale i menším společnostem, pomáhají s úklidem úklidové firmy. Není divu, velké společnosti mají mnoho kanceláří, chodeb, hal, ale i toalet a dalších prostorů, které potřebují udržovat v pořádku. Kdyby měly společnosti zaměstnávat zaměstnance na úklid, nebylo by to pro ně zajímavé. Výhodnější je využít úklidové firmy. Jejich služeb ale mohou využívat i domácnosti. Začínají na velikosti od 100 m².

Udržujte svou domácnost v čistotě

Zajímá vás cena, za kterou vám úklidové firmy Praha uklidí byt? Cena u firmy Lepší úklid začíná na částce 4 500 Kč měsíčně, když budete úklid domácnosti poptávat pravidelně jednou za měsíc. V případě, že si objednáte generální jednorázový úklid, cena bude začínat na částce 4 900 Kč jednorázově. Jestliže jste pracovně vytížení, nebo máte mnoho dětí a úklid s nimi jednoduše nezvládáte, za tuhle částku vám pravidelně měsíc co měsíc uklidí. Podívejte se na ceník na webových stránkách lepsiuklid.cz, budete jistě mile potěšeni.

Co vše pro vás úklidová firma Lepší úklid udělá?

Poptávat můžete skutečně mnohé a různorodé úklidové služby. Nabízí úklid pro firmy po Praze a okolí, ať už jde o pravidelné uklízení kanceláří, nebo pravidelné úklidové služby zahrnující všechny druhy úklidů. Stejně tak provádí i úklid a správu bytových objektů, úklid domů, odvoze odpad a suť při vyklízení nemovitostí, sklepů, půd nebo suterénních prostorů.

Objednat můžete i úklid domů komerčních a nebytových prostor, výškové práce, strojové čištění podlah a garáží, ale také péči o zeleň a zahradu, úklid společných prostor, odklízení sněhu, generální úklid, mytí oken a další.

Podívejte se na lepsiuklid.cz a podívejte se i na podrobnosti o pojištění odpovědnosti, garanci kvality služeb nebo reference. Budete zajisté spokojeni.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články