Sobota, 3 června, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Vitamíny instantní formou slibují okamžitý boost. Dodejte si je do organismu přes žílu

LIFESTYLE
29.09.2021
sdílej
Podzim s sebou přináší hned několik změn – a to nejen v počasí. Organismus většiny z nás je kvůli chladnějšímu počasí oslabený, vlasy, nehty a pokožka o něco slabší. Co se s tím dá dělat, abychom výsledek viděli okamžitě?

Doplnit potřebné živiny si umíte už i přes vitamíny
Doplnit potřebné živiny si umíte už i přes vitamíny
ZDROJ PROFIMEDIA
Infuzní terapie jako prevence proti stárnutí
Jedna z nejpopulárnějších procedur sestává z aplikování farmakologických účinných látek jakými jsou vitamíny, antioxidanty či minerály, přímo prostřednictvím infuze – tedy žíly. Zmíněné látky se tak do těla dostanou nejenže okamžitě, ale zároveň jsou několikanásobně účinnější, nakolik se nesetkávají s omezením trávicího traktu. Pokud byste soubor vitamínů, které po prvotním vyšetření “ vybere “ individuálně na míru lékař, přijali pomocí stravy, většina z nich by se vytratila právě pomocí zpracování v těle.

Kromě správného fungování těla, které dokáže infuzní terapie slíbit, přispívá procedura hned ke několika pozitivním účinkem. Nejvýraznějším je nepochybně uchování mládí kvůli dostatečné dávce minerálů, ale zanedbatelnou rozhodně není ani zvýšený sexuální apetit, pomáhání udržení psychické hladiny či detoxikace a následně posílení organismu.

Vitamin C jako pomocník při únavě
S podzimem na mnoha z nás přichází těžko překonatelná únava, se kterou se pasuji nejen ráno, ale bohužel často i během pracovních dnů. Nedostatek vitaminu C mnozí z nás řeší právě stravou, ale faktem je, že zatímco uvidíme první výsledky, trvá to pár týdnů. Instantní podání tohoto vitaminu podobně jako infuzní terapie slibuje nástup účinků okamžitě.

Pověstné céčko pomáhá nejen při únavě, ale i při hojení ran, fyzické zátěži či dokonce prvním vráskám. Výsledky aplikování žilou jsou dokázané odborníky, kteří tento zákrok doporučují zejména lidem s chronickými onemocněními či osobám, které denno denně vyvíjejí velkou fyzickou zátěž.

Imunostimulace proti stresu
Jeden z o trochu méně známých zákroků je povinnou jízdou zejména v chladnějších měsících. V první řadě totiž působí blahodárně na náš organismus, budování imunity – a jako prevence proti virovým onemocněním, které v deštivém období číhají na každém rohu. Revitalizační infuze obsahují celou řadu látek – například mangan, železo, zinek, selen, hořčík, kyselinu panthotenovou i listovou, a také malé dávky některých hormonů. Z vitaminů se jedná především o vitamín C.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články