Čtvrtek, 2 února, 2023

PR články

- Komerční sdělení -spot_img

Znamení, které patří mezi najobětavější: Mít po boku tuto ženu je pro muže vrchol v úspěchu

ZÁBAVA
02.10.2021
sdílej
Za úspěšným mužem stojí milující žena. Muži, kteří mají po svém boku ženu narozenou v tomto znamení, by si ji měli hlídat zuby nehty. Je to doslova štěstí.

Znamení, které patří mezi najobetavejšie: Mít po boku tuto ženu je pro muže vrchol v úspěchu
Znamení, které patří mezi najobetavejšie: Mít po boku tuto ženu je pro muže vrchol v úspěchu
ZDROJ PROFIMEDIA
Ženy, které se narodily v tomto znamení, mají odmalička vyvinutý smysl pro péči. Hodnota rodiny je pro ně v žebříčku na prvním místě. Zajímají konzervativní postoj a nepotřebují hledat nové životní výzvy. Mají rady jistoty. Představa risku je jim vzdálena. Nepotřebují riskovat. Většinou jde o ženy, které jsou milující partnerky, oddané manželky a spolehlivé přítelkyně. To z nich rodí najobetavejšie znamení ze všech znamení zvěrokruhu.

Přečtěte si: Velký podzimní horoskop. Na pozoru se musí mít zejména tyto tři znamení

Žena, která je pro muže doslova trofej
Většina mužů si to uvědomí až v pozdějším věku, že má po boku takovou ženu. Ženu snů. Mezi životních úspěchů je to právě ona, která muži dodává sílu a důvěru, podporu. Řeč je o ženách narozených ve znamení Býka.

Pro muže představuje žena s takovými vlastnostmi ztělesnění jeho budoucí manželky. Vydávají se proto v poměrně raném věku. I muž chce mít jistotu, že mu ji někdo nepřevezme. Navléknout zásnubní prsten však představuje teprve začátek jejich společné cesty, z níž většina mužů nesejde. Svou polovičku si váží a je to doslova vrchol v jejich celoživotním úspěchu. Něco jako ta nejvzácnější trofej, jakou můžete dosáhnout a dále už vás nic neláká.

Muži si s ní dokážou vychutnávat život se vším, co k tomu patří
Býk jako znamení disponuje labužnickým přístupem k životu. Tyto ženy si rady vychutnávají vše, co život nabízí. Rady si dopřejí a vědí to i jejich muži. Právě je naučí, jak si dopřát i pro sebe a mít potěšení ze života a ze všech těch skvělých věcí, které chlap v honbě za kariérou nevnímá. Znovu objevují spolu svět a to vše za přítomnosti vzrušujících nocí. Ideální kombinace.

Nepřehlédněte: S těmito znameními zažijete nejvášnivější noci: Tito muži patří mezi dokonalých milenců

Vztahy k jiným znamením
Ženy ve znamení Býka si dobře rozumí s dalšími zemskými znameními, mezi které jednoznačně lze zařadit Pannu a Kozoroha. Stejně dobře vycházejí s Rybami a s Rakem. Naopak napěťový vztah dokáží mít s Vodnářem a s Lvem. Přestože jsou totiž Býci jako znamení najobetavejšie, i ony mají své hranice, za které nejdou.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články